Poprzednie ogłoszenie Wróć do listy kategori: Hobby :: rowery Następne ogłoszenie

rower damski Holenderski

Rozmiar czcionki: Normalna | Duża | Bardzo duża

Witam, mam do zaoferowania piękny rower HOLENDERSKI marki Union.  Rowery holenderskie słyną ze swej wytrzymałości oraz ciekawych rozwiązań. Ponad czasowe rozwiązania zapewniają niezawodność i satysfakcje z jazdy. Pozycja na nim jest bardzo wygodna zawdzięczamy to możliwości ustawienia kierownicy bardzo wysoko dzięki temu nasza sylwetka jest wyprostowana . Profesjonalne dopasowanie przerzutek według własnych potrzeb. Przednia lampa oświetla drogę szerokim strumieniem światła z tyłu lampa zapewnia znakomitą widoczność roweru. Bezpieczeństwa dodają także znakomite opony z paskiem fluorescencyjnym które zwiększają widoczność roweru po zmierzchu . Rower z racji swojego kształtu wyróżnia się z pośród innych rowerów. Rower jest w 100% sprawny i zadbany. Posiada normalne ślady użytkowania (rysy, otarcia, itp.),przeszedł kompleksowy przegląd serwisowy, jest sprawny technicznie i gotów do użytku od zaraz.
Polecany głównie do jazdy miejskiej i nie tylko.
Lekka rama wykonana ze stali HI-TEN (lekka i wytrzymała) sprawi,że wniesienie go na piętro nie sprawi już kłopotu a szerokie, miękkie siodło  skutecznie poprawi komfort jazdy. Przerzutka wewnętrzna jest osprzętem praktycznie bezawaryjnym oraz nie wymagającym zbędnego regulowania. W tym modelu zamontowane są biegi firmy SHIMANO NEXUS.
Dynamo wmontowane w oś przedniego koła generuje wystarczającą energię na oświetlenie kierunku jazdy.
Automatyczny włącznik światła oraz zamontowane teleskopy z przodu jak i w siodełku pozwalają na wygodne podróżowanie

Wróć do listy kategori: Hobby :: rowery

Województwo: Lubuskie
Jeżeli ogłoszeniodawca nie umieścił kontaktu do siebie powyżej bądź w opisie, skorzystaj z poniższego formularza - zostanie przekazana mu od Ciebie wiadomość:

Twój adres email:

Twoja wiadomość:

Cyfrowy kod:

Przepisz kod:

Wyślij mi kopie wiadomości